Тернопільські фахівці виявили фінансові порушення у Бучацькому міському бюджеті

01 Сер 2013 / 16:45 | Переглядів: 2495

Гроші

Ревізія, проведена фахівцями Держфінінспекції в Тернопільській області, виявила порушення фінансової дисципліни що призвели до втрат на суму майже 325 тис. гривень.

Значна частка збитків, яких зазнав бюджет, стосується нарахування та виплати заробітної плати. Перевіркою було виявлено такі порушення як зайве нарахування та виплата індексації грошових доходів, неправомірні надбавки за вислугу років, виплата заробітної плати за невідпрацьований час. Загалом ревізією встановлено зайві виплати на суму майже 94 тис. гривень.

Також виявлено, що суб'єктами господарювання використовувалися земельні ділянки без укладання договорів оренди. Внаслідок безоплатного використання земель місцевими бюджетами недоотримано коштів на загальну суму майже 85 тис.гривень.

Разом з тим, бюджетом недоотримано доходів на загальну суму майже 27 тис. гривень, так як міською радою утримані кошти з винних осіб за минулі періоди, не були перераховані в дохід міського бюджету, а було проведено відновлення касових видатків.

Також ревізією встановлено, що міською радою проведено погашення заборгованості на суму майже 76 тис. гривень, за установу яка рахувалася станом на 01.01.2012 як не бюджетна, за рахунок загального фонду затвердженого на 2012 рік, що призвело до незаконних видатків на вказану суму.

Інспектори виявили порушення, пов'язане з завищенням вартості виконаних будівельно-ремонтних робіт на суму майже 32 тис. гривень.

Ревізією також встановлено зайве списання продуктів харчування, завищення вартості наданих транспортних послуг на загальну суму більше 11 тис. гривень.

За допущені порушення на ряд посадових осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення.

За наслідками проведеної ревізії міському голові Бучацької міської ради направлено обов'язкові вимоги щодо усунення виявлених порушень, ініційовано застосування фінансових санкцій щодо зупинення, призупинення операцій з бюджетними коштами та попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства, про результати ревізії поінформовано Бучацьку РДА, Бучацьку районну раду, та правоохоронні органи.

Прес-служба Держфінінспекції
в Тернопільській області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.