Тернопільські фахівці виявили фінансові порушення у Гусятинській дитячо-юнацькій спортивній школі

31 Тра 2013 / 12:29 | Переглядів: 2578

аудит

Інспекторами було виявлено, що школою не виставлено рахунки за оренду приміщень орендарям, якими відповідно не було сплачено орендної плати на суму більше 21 тис. гривень.

Також було виявлено, що за невідпрацьований робочий час, нараховано та виплачено працівникам заробітну плату в сумі майже 5 тис. гривень. В результаті проведення незаконних виплат заробітної плати зайво перераховано в державні цільові фонди кошти в сумі 2 тис. гривень.

Також виявлено що в школі керівником не забезпечено належне зберігання готівкових коштів у касі. Мова йде про те що директором закладу не забезпечено визначення особи, відповідальної за ведення касових операцій та укладання з нею договору про повну матеріальну відповідальність. Тобто, уся готівка, що надходила школі, як плата за послуги у касу не оприбутковувалась, а безпосередньо директором здавалась в банк.

Об'єкту контролю направлено вимогу щодо відновлення обліку касових операцій.

Ревізією також виявлено покриття витрат спеціального фонду за рахунок коштів загального фонду на загальну суму 25 тис. грн що є порушенням бюджетного законодавства.

За матеріалами ревізії складено 2 протоколи про адміністративні правопорушення.

Про результати ревізії проінформовано Гусятинську районну державну адміністрацію, Гусятинську міську раду та прокуратуру Гусятинського району.

Прес-служба Держфінінспекції
в Тернопільській області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.