Тернопільські фахівці виявили фінансові порушення у відділі освіти Чортківської РДА на суму майже 210 тис. гривень

03 Лип 2013 / 11:23 | Переглядів: 2200

аудит

Виявлено, що відділом освіти не виставлено рахунки за спожиті комунальні послуги (водопостачання та водовідведення, теплопостачання) орендарям, якими відповідно, не відшкодовано вартість спожитих послуг на суму майже 55 тис. гривень.

Інспекторами встановлено, що в ревізійному періоді, кошти, утримані із заробітної плати працівників по проведених перерахунках за минулі роки, в загальній сумі майже 29 тис. гривень не перераховано до місцевого бюджету.

Ревізією зафіксовано, що працівникам відділу освіти, які перебували у відпустці без збереження заробітної плати, в повному обсязі нараховувалась заробітна плата, що призвело до зайвої її виплати, із перерахуванням доПенсійного фонду України єдиного соціального внеску на суму більше 122 тис. гривень.

Також інспектори встановили порушення, пов'язане з завищенням вартості виконаних ремонтно-будівельних робіт, що спричинило втрати на суму більше 3 тис. гривень.

На даний час виявлені порушення відділом освіти Чортківської РДА усунуто в повному обсязі.

За результатами ревізії 19 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

Матеріали ревізії передано на розгляд правохоронних органів, якими розпочато 2 досудових розслідування.

Прес-служба Держфінінспекції
в Тернопільській області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.