Дмитро Добродомов добиватиметься ухвалення закону, який дозволить громадам відкликати народних депутатів

10 Жов 2014 / 17:26 | 6 коментарів | Переглядів: 1784

Валерій Веремчук

Незалежний кандидат у народні депутати у 115-му в.о. (Сихівський район Львова, м. Винники) Дмитро Добродомов, добиватиметься у парламенті ухвалення закону, який дозволить громадам відкликати народних депутатів, котрі не виправдали їхню довіру.

"Ми багато чули про обіцянки, що громада матиме вплив на владу. І кожного разу народні депутати, переважно, забували як за громаду так і за свої обіцянки. Особисто я вже задекларував, що один з перших законів, який ініціюватиму і підтримаю, - це закон про відкликання народного депутата", - заявив Добродомов 7 жовтня під час підписання Декларації про публічні зобов'язання кандидата в депутати перед громадою, укладену Комітетом Майдану Львівщини.

Громадські активісти запропонували підписати Декларацію перед усім тим кандидатам в народні депутати, які є членами Комітету й брали активну участь у Майдані. У тому числі й Дмитрові Добродомову, який був одним з ініціаторів створення та активним учасником Комітету Майдану Львівщини.

Дмитро Добродомов, відповідно до підписаного документу, у разі обрання народним депутатом, зобов'язується докладати всіх зусиль для зміцнення досягнень Майдану, а про виконання згаданих зобов'язань та про реалізацію своєї виборчої програми - постійно звітувати перед громадами свого виборчого округу.

Серед задекларованих зобов'язань незалежного кандидата Дмитра Добродомова: зміцнення місцевого самоврядування, функціонування влади "знизу вгору"; законодавчо продовжувати курс на євроінтеграцію; впроваджувати механізм відкликання депутатів усіх рівнів; домагатися покарання винних у злочинах під час Революції Гідності, позбавлення посад правоохоронців, які себе заплямували; домогтися скасування недоторканості суддів та народних депутатів; діяти у напрямку законодавчого посилення процесів люстрації; керуватися необхідністю зміни виборчої системи, реформування правоохоронної та судової систем тощо.

Нагадаємо, раніше Дмитро Добродомов підписав "Кодекс депутатської етики", який розробили активісти Майдану за ініціативи молодої партії "Сила людей", і взяв на себе зобов'язання боротись за скасування депутатської недоторканості.

Дмитро Добродомов також зобов'язався виконати вимоги Меморандуму, укладеного з громадською організацією ЧЕСНО. Серед іншого він, як і обіцяв, передав активістам організації звіт про свої доходи в 2013 році, тим самим підтвердивши, що у разі обрання народним депутатом, працюватиме чесно і прозоро.

Дмитра Добродомова на виборах, як незалежного кандидата, підтримали Блок Петра Порошенка, а також Радикальна партія Олега Ляшка, "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка, Народна Самооборона та низка громадських організацій Майдану.

Комітет Майдану Львівщини об'єднує понад 120 активних громадських організацій.

З повагою,
прес-служба виборчого штабу
кандидата у народні депутати у 115-му в. о. Дмитра Добродомова

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.