Володимир Хоменко: Кожен українець може долучитися до створення Служби фінансових розслідувань

13 Сер 2014 / 08:22 | Переглядів: 1717

хоменко

7 серпня, у Львові відбувся перший із серії кущових семінарів, присвячених обговоренню концепції створення Служби фінансових розслідувань України, відповідних законодавчих змін та механізмів їх застосування. Захід, основою якого став діалог представників Державної фіскальної служби, громадськості та бізнесу Західного регіону, пройшов за ініціативи Прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка.

На семінарі підприємці Тернопільської, Львівської, Волинської, Івано-Франківської та Закарпатської областей мали нагоду висловити зауваження і пропозиції щодо становлення та майбутньої діяльності СФР.

"Насамперед ми хочемо почути позицію малого і середнього бізнесу щодо створення Служби фінансових розслідувань. Ми дослухаємося до усіх думок, врахуємо будь-які раціональні зауваження і пропозиції", - заявив перший заступник голови Державної фіскальної служби України Володимир Хоменко.
"Відчуваємо інтерес до Служби з боку класних фахівців, зокрема, з недержавного сектору, а також експертних кіл. Кадровий відбір будемо проводити на конкурсних засадах. Спеціальна комісія оцінюватиме кваліфікацію претендентів, рівень їх фахової підготовки і досвід", - наголосив перший заступник голови ДФС.

Також Володимир Хоменко повідомив, що у рамках створення СФР вже проведено 14 обговорень з представниками бізнесу, громадськості, українськими й міжнародними експертами. Отримано більше 120 пропозицій і зауважень, більшість з яких враховані у кінцевому законопроекті. Основні зауваження стосувалися функції аудиту, кадрового забезпечення і громадського контролю СФР.
Наступні зустрічі, за словами Володимира Хоменка, впродовж двох тижнів пройдуть у Хмельницькому, Одесі, Києві та Чернігові, де свою позицію озвучать представники бізнесу з інших регіонів України.

Нагадаємо, що Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив Першому заступнику голови ДФС України розробити концепцію нового відомства. Голова Уряду наголосив, що Служба має з'явитися у вересні цього року - після всеукраїнських громадських обговорень. Проект відповідного Закону пройшов експертизу Міністерства юстиції і невдовзі має бути проголосований у Верховній Раді.

З проектом Закону "Про основи запобігання та боротьби з економічними правопорушеннями і здійснення фінансового контролю" та відповідними поправками до супутніх законів можна ознайомитись на сайті Державної фіскальної служби України www.minrd.gov.ua.
Інформаційно-комунікаційний відділ Тернопільської об'єднаної ДПІ
ГУ Міндоходів у Тернопільській області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.