Добродомов і Парасюк підтримують Валерія Веремчука на виборах

30 Вер 2014 / 11:40 | 3 коментарі | Переглядів: 3443

Валерій Веремчук

Народна Самооборона делегує на позачергові парламентські вибори свого керівника Валерія Веремчука та бійця 24-ї механізованої бригади Михайла Васюту. Відповідне рішення самооборонівці винесли та ухвалили одноголосно на загальних зборах активістів.

Валерія Веремчука делеговано у 116-й виборчий округ (Залізничний район та частина Шевченківського), а Михайла Васюту - у 117-ий (Галицький, Франківський райони та частина Шевченківського).

Делегуючи Валерія Веремчука до ВР активісти відзначили його активну патріотичну діяльність ще за часів Революції Гідності. Не зважаючи на тиски та ризики, які зазнавали громадські активісти у цей буремний час, В.Веремчук організував та налагодив роботу Центру відправки людей зі Львова на Євромайдан, разом з іншими небайдужими патріотами забезпечував перебування та харчування галичан у Києві. Коли у Львові міліція не діяла, організовував патрулювання вулиць активістами Народної Самооборони , завдяки чому у місті вдалося зберегти спокій. Коли Росія розгорнула агресію на українських землях, Народна Самооборона під керівництвом В.Веремчука активно допомагає українській армії, споряджає солдат всім необхідним через Центр забезпечення військових, який активно діє у Львові з травня 2014 року.

Інший делегат від Народної Самооборони до ВР - Михайло Васюта патріотично боронить українські землі від агресора у рядах бійців 24-ї ОМБ. Ціну свободи для всіх українців М.Васюта оцінює з власного досвіду.

Самооборонівці, які служать країніяк як на передовій, так і в тилу, сходяться на думці: споряджати армію, і захищати державу потрібно на вищому рівні. Активісти вже чіткої структурованої організації, певні: без нових, відповідальних і професійних людей у парламенті, без перевірених патріотів, справжні зміни в країні неможливо провести.

Висловити свою підтримку кандидатам Валерію Веремчуку та Михайлові Васюті прийшли на збори до Народної Самооборони відомий сотник Майдану Володимир Парасюк та гендиректор телеканалу ZIK Дмитро Добродомов, які балотуються до ВР як самовисуванці.

"Я дуже добре дивився хто йде по львівських округах. Усвідомив, що не може на окрузі бути дві людини, які достойні стати депутатами Верховної Ради. Тому я підтримую Валерія Веремчука. Нас намагались роз'єднати, але нікому це не вдалось. Патріотам нині потрібно один одного підтримувати, щоб ми всі перемогли, і вже у парламенті об'єднались", - заявив В. Парасюк.

"Самооборона - це реально приклад тої самоорганізації, патріотичності, якої цій країні нам бракувало. Вони були першими на Майдані, вони були першими Постмайдані, вони були першими на передовій. Вони - зараз ті, до кого рівень довіри населення є набагато більшим аніж до влади, правоохоронців. Вони - це довели", - заявив Д. Добродомов.

Активісти Народної Самооборони у свою чергу заявили про свою підтримку Володимирові Парасюку, Дмитру Добродомову, котрі теж йдуть на вибори, а також кандидатові у 124-му (Сокальському) в.о Андрієві Корнату.

"Нині нашим керманичам не потрібно по телевізору розповідати про те, що закінчилась війна. Потрібно зробити так, щоб наші хлопці дійсно більше не гинули, зберегти українську державу. А далі ми знаємо, які закони потрібно ухвалювати, треба втілювати всі вимоги та ідеї Майдану", - наголосив Валерій Веремчук.

Прес-служба
Народної Самооборони Львівщини

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.