З нагоди 70-ї річниці створення УПА Сергій Надал вручив ветеранам грошові премії

15 Жов 2012 / 15:06 | Переглядів: 2194

ветерани УПА в Перемозі

70 років тому, в День Покрови Пресвятої Богородиці було створено Українську Повстанську Армію. Політичний провід українського народу - ОУН - створив народну армію. З цієї нагоди 14 жовтня в Українському домі "Перемога" відбулися урочистості. Міський голова Тернополя Сергій Надал вручив ветеранам ОУН-УПА подяки та грошові премії. Загалом, 35 учасників визвольних змагань отримали нагороди. Тернопільські виконавці та хор "Заграва" подарували присутнім святковий концерт національно-патріотичної пісні.

Звертаючись до присутніх, Сергій Надал, зазначив:

"Сьогодні українці відзначають 70-ліття УПА. Українська повстанська армія протистояла двом багаточисельним виколеним і озброєним наддержавам. І перемогла їх. Перемогла силою духу, правдою. Повстанці перемогли не одразу, не в 40-х, вони перемогли у 1991 році. Їх незламний дух розвалив колоса на глиняних ногах - Радянський союз - імперію зла і брехні. Сьогодні, на 22-му році української Незалежності, боротьба за українську Україну ще триває. І визнання Героїв ОУН-УПА на державному рівні залишається іспитом на державницьку зрілість українців.

Попри всі труднощі, вільна Україна утверджується і це є прямим наслідком національно-визвольних змагань, в авангарді яких була Українська Повстанська Армія.

Нехай свято Покрови стане для нас усіх днем пам'яті, днем геройського чину, днем слави українського війська - княжого, козацького, стрілецького, повстанського. У день Покрови просимо всі разом у Богородиці ласк і благословення для нашого народу. Доброї долі, мудрих провідників. А всім українцям - твердої віри і натхнення до щоденної праці. У нас славна історія. І під покровом Богородиці ми разом здобудемо славне майбутнє. Для наших дітей і онуків. Майбутнє, яке гідне пам'яті багатьох поколінь героїв".

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.