Не забудьте вклонитися героям

14 Жов 2013 / 12:07 | Переглядів: 2213

Ігор Турський

Дорогі краяни, сьогодні ми відзначаємо велике християнське свято - Покрови Пресвятої Богородиці. Взагалі ці жовтневі дні знаменують велику релігійність та духовність нашого народу, бо щонайменше три важливі дати об'єднані під Покровом Матінки Божої, а це, День українського козацтва, створення 71 рік тому Української Повстанської Армії та виникнення понад двадцять років тому Всеукраїнського об'єднання "Свобода". Усі ці явища відігравали й відіграють масштабну роль у здобутті Україною Незалежності та її державотворенні.

Народжена 71 рік тому Українська Повстанська Армія має мученицьку історію, котра продовжується й досі. Великих синів та дочок, ветеранів УПА, котрі боролись за рідну землю у два фронти, не визнає більша частина ошуканих українців, а знамена із чорним та червоним кольорами, котрі вселяли жах у ворога нині вважають нацистською символікою та забороняють вільно використовувати. Втім, шлях мучеників саме такий: крізь біль, насильство та наругу пронести нескореність та віру, аби з Божою поміччю постати згодом у всій величі та правді. Ще обов'язково прийде час, коли під святими знаменами, об'єднається наш бережений Богом народ, котрий знатиме та шануватиме своїх героїв.

Сьогодні я обов'язково зроблю двічі речі: піду на святу літургію та помолюсь за тих героїв , котрі виборювали нашу з вами свободу у різний час та у різних століттях і за тих, на чиїх плечах лежить продовження цієї боротьби та розбудова нашої держави. А усіх небайдужих закликаю долучитись до урочистостей та відзначень цього великого свята, сподіваюсь, що марш у Києві буде ще більш багатолюдним, аніж минулого року.

З нами правда, з нами Бог. Зі святом! Слава Україні!

Секретар Тернопільскої міської ради
Ігор Турський


Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.