«Присяга воїна УПА» прозвучала у Тернополі

25 Жов 2013 / 16:48 | Переглядів: 2427

присяга УПА

Близько 200 тернополян зачитали присягу воїна УПА в рамкаходнойменної всеукраїнської кампанії. Захід відбуватиметься у всіх найбільших містах України, від Львова до Харкова, щорічно, до Дня Покро́ви Пресвято́ї Богоро́диці та свята створення Української Повстанської Армії.

У Тернополі присягу вояка УПАурочисто зачитали біля пам'ятника С. Бандері. До акції долучилось близько двох сотень людей, серед яких основну частину складала молодь.

"Учасникам акції були роздані листівки із текстом присяги. Як на мене, слова, написані там, змушують замислитися і зрозуміти, наскільки вояки повстанчої армії були свідомими і сильними людьми, аби жити за тими принципами. Сучасна молодь має дізнатися про це, чому такі акції сприяють", - розповідає студент Василь Дубовий.

Метою акції є пропаганда героїки та патріотизму серед української молоді. Ініціатори кампанії: ГО "Українська справа", ВМГО "Молодіжний Націоналістичний Конгрес", Спілка Української Молоді в Україні, НСОУ "Пласт".

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.