Відкриття виставки художніх творів «Михайло Николайчук. Естетичне одкровення»

09 Вер 2013 / 15:24 | Переглядів: 2519

бібліотека книжки окулярник

У секторі мистецької літератури Тернопільської обласної бібліотеки для молоді 11 вересня 2013 року о 15 00 відбудеться відкриття виставки художніх творів "Михайло Николайчук. Естетичне одкровення".

На виставці представлено 11 акварельних робіт митця.

На відкриття виставки запрошені: член НСПУ, літературознавець, член міжнародного ПЕН-клубу Петро Сорока, заслужений художник України Ярослав Омелян, живописець-монументаліст Петро Шпорчук, художник-монументаліст Юрій Чумак, голова Тернопільського обласного (регіонального) відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад (ВАССР), сільський голова Байківців Анатолій Кулик.

Для довідки:

Михайло Николайчук - живописець-монументаліст, член Національної спілки художників України, член мистецького гурту "Хоругва", лауреат обласної мистецької премії ім. М. Бойчука.

Народився у 1946 році в с. Лисівці Заліщицького р-ну Тернопільської обл. Навчався у Косівському училищі прикладного мистецтва та Львівському державному інституті прикладного та декоративного мистецтва.

Учасник обласних, зональних, республіканських, всесоюзних, всеукраїнських, зарубіжних та міжнародних виставок.

Твори митця знаходяться у художніх музеях України, закуплені Міністерством культури України і дирекцією Національної Спілки художників України. Також роботи живописця є в приватних колекціях у Канаді, Франції, Польщі, Німеччині, США та Австралії.

Зараз Михайло Николайчук проживає і творить в с. Байківці Тернопільського р-ну.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.