Публічні бібліотеки – мости до електронного урядування

15 Кві 2013 / 13:03 | Переглядів: 2555

бібліотека книжки окулярник

17-го квітня 2013 р. о 10.00 год. в Тернопільській обласній бібліотеці для молоді відбудеться прес-конференція з нагоди презентації проекту "Публічні бібліотеки - мости до електронного урядування".

Прес-конференція пройде за участю:

П.В.Гоча - заступника голови Тернопільської обласної державної адміністрації;

Г.П.Шергея - начальника управління культури облдержадміністрації;

Л.С.Гук - директора КУТОР “Тернопільська обласна бібліотека для молоді;

В.В.Ханаса - керівника проекту "Бібліотеки - мости до електронного урядування";

М.Є. Ростоцької - регіонального представника програми "Бібліоміст";

директорів Централізованих бібліотечних систем області;

представників громадських організацій області.

Ініціатива "Публічні бібліотеки - мости до електронного урядування" є частиною Національного плану дій у рамках "Партнерства “Відкритий уряд”", затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2012 р. № 220-р.

В Тернопільській області проект "Публічні бібліотеки - мости до електронного урядування" буде реалізовано Тернопільською обласною бібліотекою для молоді та ТМГО “Адаптаційний чоловічий центр” за підтримки програми "Бібліоміст".

Мета проекту - розповсюдити інформацію про наявні е-послуги національного та регіонального рівнів та, використовуючи ресурси сучасно обладнаних публічних бібліотек, навчити різні групи населення користуватися ними, щоб ефективно спілкуватися з урядовими структурами, брати участь у прийнятті рішень місцевої влади, отримувати необхідні адміністративні послуги у новому форматі.

Впродовж 5- ти місяців у тренінговому центрі обласної бібліотеки для молоді пройде низка тренінгів з питань е-урядування для бібліотечних працівників області, голів сільських рад, лідерів громадських організацій, голів студентського самоврядування тощо.

В рамках проекту пройдуть інформаційних кампанії, які просуватимуть електронні послуги серед мешканців області та продемонструють, як нові технології допомагають збільшенню громадської участі у місцевому врядуванні.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.