Відкриття німецького дитячого куточка у бібліотеці

17 Кві 2013 / 14:33 | Переглядів: 2021

бібліотека книжки окулярник

У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді 18 квітня 2013 року о 1000 відбудеться презентація Німецького дитячого куточка, який відкрито в рамках спільного проекту обласної бібліотеки для молоді та Німецького культурного центру Гете-Інституту "Заочний абонемент" (Україна).

У березні обласна бібліотека для молоді стала переможцем "Конкурсу на кращу концепцію роботи з дітьми" від Гете-Інституту в якому брали участь 12 бібліотек з різних регіонів України. Головним призом цього конкурсу став дитячий куточок, в якому знаходяться ляльки, конструктори, пересувний ляльковий театр, дитячі книжки, розвиваючі навчальні ігри та інші іграшки, які допоможуть популяризувати німецьку мову серед дітей різного віку.

Проект "Заочний абонемент" (Україна) відкрито в обласній бібліотеці для молоді у вересні 2008 року. Метою даного проекту є забезпечення бібліотек актуальними інформаційними матеріалами з Німеччини і про Німеччину. Користувачі бібліотеки мають змогу вибирати і замовляти цікаві для них книги, журнали, інтелектуальні ігри за каталогами, наданими Ґете-Інститутом. Цікавими є також зустрічі, інформаційні години які відбуваються у бібліотеці в рамках цього проекту, адже тут відвідувачі мають можливість познайомитися з традиціями, звичаями, національними святами Німеччини.

Відтепер і найменші читачі бібліотеки матимуть можливість познайомитись з Німеччиною завдяки дитячому куточку.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.