Тернополян закликають до декларування через тролейбусні талони

19 Бер 2014 / 18:24 | Переглядів: 1278

гроші1

До такого способу роз'яснення необхідності задекларувати минулорічні неоподатковані доходи вдалися фахівці Тернопільської об'єднаної ДПІ. Адже тролейбуси - це транспортний засіб, якому надають перевагу значна кількість як самих тернополян, так і гостей міста. А це і студенти, які, можливо, побували за кордоном за програмою обміну й отримували іноземні доходи, особи поважного віку, які здійснювали продаж транспортних засобів, успадковували майно чи отримували подарунки, або ж здавали в оренду майно - тобто ті, хто зобов'язані подати декларацію про отримання таких доходів.

Отож, за час своєї поїздки пасажири мають можливість ознайомитися з короткою інформацією-нагадуванням, що розміщена на звороті абонентських талончиків, та згадати, чи це не стосується, бува, їх. Це повідомлення такого змісту: „Шановні громадяни! Тернопільська об'єднана ДПІ запрошує Вас до 1 травня 2014 року задекларувати отримані у 2013 році доходи. Декларуй. Україну будуй! Довідки за тел.: 15-07, 43-46-46”.

Загалом за час деклараційної кампанії 2014 року серед пасажирів тролейбусів буде розповсюджено 1 млн.200 тис. таких талонів. На думку тернопільських податківців, такий спосіб донесення інформації сприятиме зростанню кількості декларантів як серед мешканців, так і візитерів обласного центру.


Інформаційно-комунікаційний відділ Тернопільської об'єднаної ДПІ
ГУ Міндоходів у Тернопільській області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.