Як оскаржувати рішення органів Міндоходів?!

12 Лют 2014 / 19:59 | Переглядів: 924

податкова будівля

Наказом Міністерства доходів і зборів України від 25.12.2013 р. №848 затверджено Порядок оформлення і подання скарг платниками податків та їх розгляду органами доходів і зборів. Цим Порядком визначено процедуру оскарження платниками податкових повідомлень-рішень або інших рішень органів доходів і зборів під час адміністративного оскарження. Наказ набрав чинності 05.02.2014 р.
Порядок не застосовується при оскарженні рішень органів доходів і зборів, якщо спеціальним законом встановлено інший порядок оскарження таких рішень, а також при оскарженні постанов, прийнятих у справах про адміністративні правопорушення.
Адміністративному оскарженню не підлягають грошові зобов'язання, самостійно визначені платником податків та рішення органів доходів і зборів, які оскаржені платником податків у судовому порядку.
Скарга подається платником податку особисто або через свого представника чи надсилається поштою (поштовим відправленням з рекомендованим повідомленням про вручення та описом вкладення). Одночасно з поданням скарги органу доходів і зборів вищого рівня слід письмово повідомляти про це орган доходів і зборів, який прийняв оскаржуване рішення.
Платник податків, як і раніше, має право оскаржити податкове повідомлення-рішення протягом 10 календарних днів, що настають за днем отримання рішення, яке оскаржується. Інший строк - 30 календарних днів установлено для оскарження податкових зобов'язань, самостійно визначених контролюючим органом з причин, не пов'язаних із порушенням податкового законодавства.
Інформаційно-комунікаційний відділТернопільської ОДПІ ГУ Міндоходів у Тернопільській області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.