Як у Тернополі сплачуватимуть новомодний податок на нерухомість?

11 Січ 2014 / 17:55 | Переглядів: 3210

Гроші

Нагадаємо, що з 1 січня 2014 року житлова нерухомість, яка перебуває у власності як фізичних, так і юридичних осіб оподатковуватиметься податком.

Об'єкти оподаткування, ставки та порядок сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, визначені у ст.265 Податкового кодексу України.

Власники квартири житловою площею до 120 квадратних метрів і будинків площею до 250 квадратних метрів, податку з нерухомості не платитимуть.
Якщо ж квартира більше 120 квадратних метрів і будинок більше 250 квадратних метра, то:

Ставки податку встановлюються сільською, селищною або міською радою в таких розмірах за 1 кв. метр житлової площі об'єкта житлової нерухомості:

  • для квартир, житлова площа яких не перевищує 240 кв. метрів, та житлових будинків, житлова площа яких не перевищує 500 кв. метрів, ставки податку не можуть перевищувати 1 відсоток розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року;
  • для квартир, житлова площа яких перевищує 240 кв. метрів, та житлових будинків, житлова площа яких перевищує 500 кв. метрів, ставка податку становить 2,7 відсотка розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.