ПриватБанк відкриває регіональний прес-офіс в Тернопільській області

16 Кві 2013 / 18:41 | Переглядів: 2414

приватбанк

Найбільший український банк ПриватБанк відкрив прес-офіс в Тернополі.

Як повідомили в банку, в регіоні успішно працює одне з найбільших регіональних управлінь в Україні, і для банку тісне спілкування з журналістами міста і області є одним із ключових напрямків розвитку.

"До останнього часу ми працювали з журналістами виключно з нашого Головного офісу в Дніпропетровську, - зазначив маркетинг-директор ПриватБанку Дмитро Дубілет. - Але зараз ми зрозуміли, що важливо визначити фахівця в Тернопільській області, який буде спілкуватися з журналістами, добре знаючи специфіку регіону. Цей фахівець буде персонально відповідати за те, щоб журналісти могли швидше отримувати необхідну інформацію про банк ".

Новий регіональний прес-офіс буде надавати журналістам найсвіжішу і цікаву інформацію про роботу банку в регіоні. Тут можна завжди отримати додаткову інформацію про банк, відповіді на питання ЗМІ або коментарі по роботі банку, банківського ринку та інших питаннях розвитку фінансової сфери.

Тернопільський прес-офіс ПриватБанку очолює Дмитро Почтовнюк, який буде радий особистому знайомству і встановленню довгострокових партнерських відносин з кожним із журналістів.

Зв'язатися з Дмитром можна будь-яким зручним способом.

Контакти прес-офісу ПриватБанку в Тернополі:

Почтовнюк Дмитро
тел.: (097) 944 32 11
(0352) 47-67-08
e-mail: pressTE@privatbank.ua

Для оперативного надання інформації просимо Вас вказати контакти, за якими редакції буде зручно отримувати свіжі новини.

Будемо раді більш тісній співпраці та дружньому спілкуванню!

З повагою, Ваш ПриватБанк

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.