У Тернополі відкрилося цілодобове відділення ПриватБанку, яке працює в сучасному форматі самообслуговування

19 Кві 2013 / 08:05 | Переглядів: 9954

приватбанк цілодобове відділення

ПриватБанк продовжує активне відкриття банківських відділень, які відтепер цілодобово працюють у новому зручному форматі самообслуговування у режимі 24/7. Черги в банківські каси залишаються в минулому, в нових відділеннях будь-яку послугу можна отримати протягом декількох хвилин.

Нове відділення відкрилося в м. Тернопіль 16 квітня 2013 року на вул. Сагайдачного, 2, (колишній магазин "Мелодія") поруч з Театральним майданом, і буде працювати 7 днів на тиждень і 24 години на добу!

Просторі приміщення з сучасною технікою, універсальні фахівці, зручні термінали самообслуговування та цілодобовий режим 24/7 - нові відділення ПриватБанку дозволяють економити час і вирішувати свої питання коли є потреба.

Для своїх клієнтів ПриватБанк розробив принципово новий формат обслуговування, який не має аналогів в Україні. "Одні з перших сучасних банківських офісів з'явилися в Тернополі. - Це не лише відкрита архітектура приміщень, без кабінетної системи, але і новий для України формат обслуговування, - презентує нововведення керівник відділення "Мелодія" ПриватБанку Сокіл Надія. - Ми не поділяємо фахівців за фахом, кожен з них універсальний, може надати клієнту будь-яку банківську послугу за кілька хвилин цілодобово. Зазначу, що кожен співробітник пройшов спеціальне навчання і підтвердив свою кваліфікацію на індивідуальному тестуванні".

Унікальність нового відділення в тому, що тепер клієнти можуть отримати всі необхідні послуги самостійно, а співробітники банку стали універсальними фахівцями, готовими оформити будь-яку банківську послугу. Такий підхід суттєво економить час і виключає виснажливе очікування в чергах.

У нових приміщенях виділені зони самообслуговування, де клієнтам покажуть, як швидко виконати будь-яку банківську операцію, безкоштовно навчать новим технологіям і можливостям.

Більше того, співробітники банку можуть проконсультувати з будь-якого питання, в тому числі, як швидко і зручно отримати банківські послуги, не виходячи з дому.

У Тернопільській області ПриватБанк вже відкрив 21 нове відділення. З кожним місяцем у Тернополі буде все більше нових "відділень майбутнього". Мережа відкритих офісів швидко розростається, до кінця року планується відкрити ще 10 офісів, що працюють в новому сучасному форматі.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.