ПриватБанк доступний цілодобово

12 Чер 2013 / 09:29 | Переглядів: 7619

приватбанк

Багато хто з нас стикався з тим, що терміново було потрібно оплатити за інтернет, комунальні послуги, переказати комусь кошти, оплатити за штраф чи просто зняти готівку з банкомату, але через свій робочий графік не встигав цього зробити у відділенні банку. Саме тому ПриватБанк на сьогоднішній день в м. Тернопіль вже відкрив 6 відділень з цілодобовою зоною самообслуговування 24/7 та продовжує відкривати нові. В таких зонах як правило, знаходиться банкомат і термінал самообслуговування, де клієнт може здійснити майже всі банківські операції, які зазвичай здійснював у касі відділення ПриватБанку.

- Дана зона самообслуговування доступна цілодобово 24 години 7 днів на тиждень, - говорить Дмитро Почтовнюк, керівник прес-офісу ПриватБанку в м. Тернопіль, - часто стикаюсь з тим, що люди, шарпнувши за ручки дверей, розуміючи, що вони закриті, розвертаються і йдуть в іншу сторону. Щоб потрапити всередину достатньо провести будь-якою карточкою ПриватБанку по картрідеру, і двері автоматично відчиняться.

Адреси відділень ПриватБанку в м. Тернопіль з цілодобовими зонами самообслуговування 24/7:

БАМ

- Відділення №22, м. Тернопiль, вул. Симоненка, 1А

ЦЕНТР

- Відділення №25, м. Тернопiль, вул. Руська 19

- Відділення "Мелодія", м. Тернопіль, вул. Сагайдачного, 2

СХІДНИЙ

- Відділення "Східне", м. Тернопiль, п-кт Ст.Бандери, 96

- Відділення БМ "Центральний", м. Тернопiль, п-кт Ст.Бандери, 38

ДРУЖБА

- Відділення "Дружба", м. Тернопiль, вул. Мазепи, 7

Cкористатися цілодобовими зонами самообслуговування від ПриватБанку також можна в районних центрах, таких як Теребовля, Борщів та Бережани. Незабаром заплановано відкритя у Кременці та Почаєві.

--
З повагою, прес-офіс ПриватБанку в Тернополі:
Почтовнюк Дмитро
тел.: (097) 944-32-11
(0352) 47-67-08
e-mail: pressTE@privatbank.ua

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.