Податкове законодавство вивчали за «круглим» столом

03 Жов 2012 / 17:01 | Переглядів: 1104

звернення

Особливості придбання товарів та послуг юридичними особами у фізичних осіб - такою була тема чергового засідання "круглого столу", який провела Асоціацією "Ліга підприємців Тернопільщини" нещодавно. У заході взяла участь головний державний податковий інспектор відділу взаємодії із ЗМІ та громадськістю Тернопільської об'єднаної ДПІ Наталія Венгриняк.

Вона детально роз'яснила вимоги чинного законодавства, які регламентують порядок такої закупівлі, умови, при дотриманні яких суб'єкти підприємницької діяльності - юридичні особи мають право включати до складу витрат витрати, понесені у зв'язку із придбанням товарів (робіт, послуг) та інших матеріальних і нематеріальних активів у фізичних осіб - підприємців, які є платниками єдиного податку, не залежно від обраної групи. Інспектор також детально зупинилася на особливостях ведення книги обліку доходів приватними підприємцями та деталях переходу на спрощену систему оподаткування, особливостях зміни групи. Доповідачем було наголошено на необхідності належного оформлення трудових відносин з найманими працівниками, необхідності зміни кодів підприємницької діяльності відповідно до класифікатора 2010 року та правильності заповнення платіжних документів при сплаті платежів до бюджету.

Наталя Михайлівна також інформувала учасників "круглого столу" про нові сервіси податкової служби. Зокрема, інспектор зазначила, що адміністративні та консультативні послуги можна отримати в центрі обслуговування платників податків, що діє при Тернопільській об'єднаній ДПІ, послугами з безкоштовного виготовлення ключа електронного цифрового підпису бажаючі можуть скористатися у секторі реєстрації користувачів при ДПС у Тернопільській області, а для захисту платників цілодобово працює сервісна служба "Пульс податкової".

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю Тернопільської об'єднаної ДПІ.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.