Податківці формують громадську раду

20 Лис 2014 / 17:52 | Переглядів: 1713

податкова будівля

У зв'язку з реорганізацією територіальних органів ГУ ДФС в області триває процес створення громадської ради при Головному управлінні Державної фіскальної служби у Тернопільській області. Дорадчий орган має на меті забезпечити участь громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

Склад Громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі громадської ради та були внесені інститутами громадянського суспільства. Кількісний склад громадської ради буде визначено установчими зборами на строк у два роки.

До складу Громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об'єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств та установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі - інститути громадянського суспільства). До складу Громадської ради може бути обрано не більш ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

Установчі збори з формування нового складу Громадської ради при ГУ Державної фіскальної служби у Тернопільській області відбудуться 23 грудня 2014 року в залі засідань ГУ ДФС в області. Початок зборів о 11.00 год.

Для участі в установчих зборах необхідно подати пакет документів до 11 грудня 2014 року включно у робочі дні за адресою: м. Тернопіль, вул. Білецька, 1, (кімн. 1003), з 9.00 до 18.00 год. (крім перерви на обід з 13.00 до 13.45 год.).

Зразки заяви та інших документів для участі в установчих зборах розміщено на суб-сайті Територіальних органів ДФС у Тернопільській області у розділі "Громадська рада".

Відповідальна особа: Гуль Марія Іванівна, телефон для довідок: (0352) 43-09-58.

Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю

ДПС у Т Ініціативна група з підготовки

установчих зборів для обрання

Громадської ради при ГУ

ДФС у Тернопільській області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.