На Тернопільщині прокуратура захищає бізнес

14 Лют 2014 / 15:05 | Переглядів: 1297

бізнес-план

Прокуратура захищає права підприємців. Попереджено проведення 70 незаконних перевірок

Органи прокуратури області проводять послідовну роботу, спрямовану на зниження адміністративних бар'єрів для розвитку і функціонування малого та середнього бізнесу в області, недопущення фактів тиску органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, державного контролю та правоохоронних органів на суб'єктів підприємницької діяльності.

Торік за втручання прокуратури попереджено проведення 70 незаконних перевірок органами контролю суб'єктів підприємницької діяльності. Вже у цьому році з вказаних питань задоволено 9 подань про усунення порушень закону, до відповідальності притягнуто 14 посадових осіб органів влади, державного контролю та правоохоронних органів.
Зокрема, перевірка, яку провели працівники апарату прокуратури області у Інспекції з питань захисту прав споживачів в області виявила низку порушень вимог чинного законодавства щодо необґрунтованого розширення предмету перевірок підприємців та відсутності контролю за виконанням розпорядчих документів. За її наслідками начальнику Інспекції внесено подання.
На телефон "гарячої лінії" органів прокуратури області упродовж минулого та поточного років надійшло 18 повідомлень про порушення прав підприємців. За результатами проведених перевірок, окремі факти знайшли своє підтвердження, на які прокуратура прореагувала шляхом внесення подань. Винні особи правоохоронних та контролюючих органів притягнуті до відповідальності.

Додатково:
При здійсненні нагляду за додержанням конституційних засад підприємницької діяльності упродовж 2013 року органами прокуратури області проведено 122 результативних перевірки, за наслідками яких розглянуто із вжиттям заходів 138 подань, до відповідальності притягнуто 118 посадовців.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.