Жителям Тернопільщини відшкодовано понад 1,5 млн. грн. боргів із зарплати

11 Лют 2014 / 14:17 | Переглядів: 1767

Гроші

Захист прав громадян на своєчасне отримання заробітної плати є пріоритетним у діяльності прокуратури, а відтак вже у поточному році розпочато 3 кримінальні провадження, розглянуто із вжиттям заходів 14 подань, за втручання прокурорів відшкодовано 1,5 млн. гривень.

Зокрема, тільки за результатами прокурорської перевірки винайдено кошти для остаточного розрахунку із звільненими працівниками станції швидкої допомоги Борщівської ЦРКЛ в сумі 86 тис. грн., за втручання прокуратури медичні працівники лікувальних закладів м.Тернополя отримали 731 тис. грн. належних виплат, працівники ДП "Ковалівський спиртовий завод" одержали 697 тис. грн. заборгованої зарплати.

Додатково:
У 2013 році у цій сфері розпочато 11 кримінальних проваджень, з яких - 9 вже скеровано до суду, розглянуто із вжиттям заходів 106 подань, притягнуто до відповідальності 47 посадовців органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, у т.ч. 22 контролерів., відшкодовано 11,5 млн. грн., пред'явлено позови на суму 285 тис. грн.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.