Інспектори знайшли порушення в галузі культури

07 Кві 2014 / 11:17 | Переглядів: 1942

журналіст ручка папір

Фінансові інспектори у Теребовлянському вищому училищі культури виявили втрат на суму майже 174 тис. гривень

Фахівцями Держфінінспекції в Тернопільській області проведено ревізію фінансово-господарської діяльності Теребовлянського вищого училища культури, якою виявлено фінансових порушень, що призвели до втрат, на загальну суму майже 174 тис. гривень.

Під час ревізії встановлено, що частина видатків на утримання гуртожитку проводились із загального фонду кошторису училища. Таким чином, за рахунок загального фонду закладу були покриті видатки спеціального на загальну суму понад 114 тис. гривень, що призвело до втрат на вказану суму.

Крім того інспектори, проведеними під час ревізії обмірами житлових площ, які займають сімейні громадяни, виявили розходження між фактично зайнятими площами та площами, згідно яких проводилося нарахування плати за проживання у гуртожитку. Відповідне порушення призвело до заниження розміру плати за проживання на загальну суму майже 17 тис. гривень.

Крім того інспектори виявили, що працівникам даної установи зайво нараховано та виплачено заробітної плати з нарахуваннями на загальну суму майже 43 тис. гривень, внаслідок зайвого нарахування та виплати надбавок, премій, оплати за невідпрацьований час, тощо.

За недотримання законодавства з фінансових питань на 7 посадових осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення. Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи. На об'єкт контролю направлено обов'язкові вимоги про усунення виявлених порушень.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.