Теребовля шукає найкрасивішу дівчину

22 Січ 2014 / 15:59 | Переглядів: 4893

жінка

За перші 12 годин реєстрації у конкурсі "Міс Теребовля онлайн", http://vk.com/miss_terebovlia_online до офіційної сторінки долучилося понад 70 осіб, з них 7 стали учасницями.

Нагадую, що участь може взяти будь-яка дівчина, що проживає, народилася або працює (навчається) в місті Теребовля, віком від 16 до 35 років. Для цього потрібно лише надіслати Анкету, вказавши свої ПІБ, дату народження, id вконтакті чи e-mail та коротку інформацію про себе, дві фотографії в офіційну групу конкурсу "Міс Теребовля онлайн", розділ обговорення http://vk.com/topic-64815068_29594571 чи надіслати листом на адресу: http://vk.com/wkucheriavyi або e-mail vk_designer@ukr.net

Реєстрація учасниць триває до 31 січня 23:59 за київським часом!

Конкурс проходитиме у декілька етапів.

Призовий фонд складає:

- Знижку на фотосесію у професійного фотографа Юрія Бучковського (для першої та другої віце-міс Теребовлі онлайн);

- Безкоштовну фотосесію у професійного фотографа Юрія Бучковського (для Міс Теребовлі онлайн);

- Інтерв'ю з переможницею конкурсу у друкованому виданні Всеукраїнської газети "Гарний настрій";

- Публічне оголошення переможниці на: Офіційній сторінці конкурсу Міс Теребовля онлайн, Першому сайті міста Теребовля, Інтернет-сторінці міста Теребовля, Інтернет-сторінці Теребовля - своє, рідне, Майданчику вільної поезії Надто відвертий діалог, Сторінці письменника Володимира Кучерявого, Найбільшій групі про Тернопіль Від Тарнополя до Тернополя, Інформаційно-розважальному порталі міста Теребовля.

- Ексклюзивне використання фотографій переможниці для ілюстрацій віршів письменника Володимира Кучерявого.

Організатор
Володимир КУЧЕРЯВИЙ

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.