Тернопільські фінінспектори виявили порушення в Купчинецькій сільській раді

21 Сер 2013 / 12:46 | Переглядів: 2754

аудит

Фахівці територіального підрозділу Держфінінспекції в Тернопільській області - Теребовлянської міжрайонної держфінінспекції - виявили порушень, що призвели до втрат на суму більше 110 тис. гривень під час ревізії Купчинецької сільської ради.

Значна частка збитків виникла в наслідок того що сільською радою не забезпечено належний контроль за додержанням земельного законодавства, охороною та використанням земель. Мова йде про те, що суб'єктами господарювання використовувалися земельні ділянки без укладання договорів оренди. Внаслідок вище вказаного порушення, сільським бюджетом недоотримано коштів на суму більше 36 тис.гривень.

Також інспектори виявили вже традиційне порушення фінансової дисципліни, яке виявляється практично на кожному об'єкті контролю, пов'язане з незаконним нарахуванням та виплатою заробітної плати. У даному випадку воно призвело до втрат (включно з зайвими перерахуванням єдиного соціального внеску) майже 37 тис. гривень. Якщо конкретніше, то інспектори зафіксували неправомірне нарахування індексації.

Інспектори також виявили порушення, пов'язане з завищенням вартості виконаних будівельно-ремонтних робіт, що спричинило втрати на суму більше 11 тис. гривень.

Ревізією також було виявлено зайве списання продуктів харчування, недостачу клубних квитків тощо.

За матеріалами ревізії на ряд посадових осіб складено протоколи про адміністративні правопорушення, застосовано фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, керівнику об'єкта направлено обов'язкові вимоги щодо забезпечення повного усунення виявлених порушень.

Про результати ревізії проінформовано прокуратуру району.
Прес-служба Держфінінспекції
в Тернопільській області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.