Пропагуймо пам’ятки Тернопільщини!

29 Вер 2014 / 15:24 | Переглядів: 2160

Світлове графіті фотографія

З 15 вересня по 15 жовтня 2014 року в Україні триває щорічний міжнародний фотоконкурс "Вікі любить пам'ятки 2014", який покликаний зібрати світлини всіх пам'яток культурної спадщини для ілюстрації статей в електронній онлайн-енциклопедії Вікіпедія.

У конкурсі мають право брати участь усі охочі. Найперше слід Зареєструватися у Вікісховищі — при реєстрації треба вказати діючий e-mail.. Після цього знайти пам'ятки в своєму районі, сфотографувати їх і завантажити власні фотографії цих пам'яток до Вікісховища до15 жовтня, а також обов'язково вказати їх унікальний ID. Можна також завантажувати протягом вказаного періоду власні фотографії, які зроблені раніше і досі не були ніде опубліковані. Номінації конкурсу такі - за найкращі фотографії (1-е, 2-е і 3-є місця), за найбільшу кількість сфотографованих пам'яток (1-е, 2-е і 3-є місця), за найкращі фотографії по кожному з регіонів України.

За пропозицією голови обласної ради Василя Хомінця робоча група по підтримці конкурсу у Тернопільській області вирішила приймати оригінали фотографій розміром 30*40 сантиметрів. Їх потрібно передавати в обласний краєзнавчий музей. Волонтери оцифрують фото і завантажать у Вікісховище.

Окрім цього кращі фотографії пам'яток Тернопільщини будуть відібрані для художньої фотовиставки "Пам'ятки рідного краю". "Фотовиставка екпонуватиметься у краєзнавчому музеї, - зазначив Василь Хомінець. - А згодом вона мандруватиме усіма районами краю - обласна рада цьому посприяє. Тернопільщина багата на памятки культурної спадщини, а така фотовиставка сприятиме більшій їх популяризації".

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.