Фінінспектори знайшли порушників в освіті

12 Бер 2014 / 11:53 | Переглядів: 2385

гроші1

Фінансові інспектори у Новосільському обласному спеціальному навчально-виховному комплексі виявили втрат на суму більше 170 тис. гривень

Фахівцями територіального підрозділу Держфінінспекції в Тернопільській області - Гусятинської міжрайонної держфінінспекції проведено ревізію фінансово-господарської діяльності Новосільського обласного спеціального навчально-виховного комплексу, якою виявлено фінансових порушень, що призвели до втрат, на загальну суму понад 170 тис. гривень.
В ході ревізії виявлено, що працівникам внаслідок включення в розрахунок середньої заробітної плати одноразових премій та виплат зайво виплачено відпускних на суму понад 59 тис. гривень. Крім цього, окремим працівникам нараховувались непередбачені законодавством надбавки до посадового окладу, внаслідок чого їм зайво виплачено 40 тис. гривень, в результаті чого зайво перераховано єдиного соціального внеску на суму 36 тис. гривень.
Також Пенсійному фонду України зайво перераховано внесків в сумі майже 18 тис. гривень.
Крім того інспекторами виявлено, що дана установа оплатила за не спожиті послуги по газопостачанню на загальну суму більше 17 тис. гривень, що призвело до втрат на вказану суму.
Під час ревізії усунуто фінансових порушень, що призвели до втрат в загальній сумі 98 тис. гривень.
За недотримання законодавства з фінансових питань 5-х посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, направлено обов'язкові вимоги щодо усунення виявлених порушень, застосовано фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами. Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи.

Прес-служба Держфінінспекціїв Тернопільській області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.