Сергій Надал зустрівся з працівниками ВАТ «ТО «Текстерно»

03 Гру 2012 / 12:39 | Переглядів: 4510

Текстерно

26 листопада відбулася зустріч міського голови Тернополя Сергія Надала із ініціативною групою працівників ВАТ "ТО "Текстерно", які сьогодні пікетували Тернопільську міську раду.

Основні вимоги пікетувальників - продовження терміну оренди фірмового магазину, забезпечення працівників громадським транспортом, щоб дістатися до місця роботи та сприяння щодо реалізації продукції на місцевому та інших ринках збуту.

За словами міського голови, на сьогодні підприємство не виконує своїх зобов'язань ні перед містом, ні перед громадою, а саме: не сплачує орендної сплати за землю і не піднімає рівень заробітної плати працівникам.

"Мені дуже шкода тих робітників, які сьогодні працюють на підприємстві, адже вони стали заручниками ситуації, - відзначив Сергій Надал. - П'ять років підприємство принципово не сплачує жодних місцевих податків. 100 тисяч гривень щомісячно нараховується як сума боргу за землю. На сьогодні ця заборгованість перед містом становить 5,6 мільйона гривень. Зарплата працівників на підприємстві надзвичайно низька і на неодноразові прохання її підняти, керівництво ВАТ "ТО "Текстерно" ніяк не реагує".

Відтак, міський голова пообіцяв пікетувальникам забезпечити збут продукції на місцевому ринку та організувати спеціалізований громадський транспорт, щоб довозити працівників на роботу.

"Міський голова Тернополя готовий до співпраці і йде назустріч вам, - звернувся до пікетувальників Володимир Камінський, заступник міського голови. - Але зі сторони керівництва ВАТ "ТО "Текстерно" мають бути сплачені всі місцеві податки і обов'язково збільшений рівень заробітної плати на підприємстві".

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.