Ревізори знайшли втрати у Почаєві на 114 тисяч гривень

11 Лют 2014 / 11:51 | Переглядів: 2202

Лікар шприц укол


Фінансові інспектори у Почаївській районній комунальній лікарні виявили втрати на суму більше 114 тис. гривень

Фахівцями територіального підрозділу Держфінінспекції в Тернопільській області - Кременецької міжрайонної держфінінспекції проведено ревізію фінансово-господарської діяльності Почаївської районної комунальної лікарні, якою виявлено фінансових порушень, що призвели до втрат, на загальну суму понад 114 тис. гривень.
В ході ревізії встановлено, що внаслідок порушень при нарахуванні і виплаті індексації заробітної плати працівників та оплати за невідпрацьований час установою зайво витрачено майже 42 тис. гривень.
Крім того виявлено, що медичним закладом за рахунок коштів загального фонду покрито видатки сторонніх юридичних осіб на оплату комунальних послуг на суму майже 27 тис. гривень та видатки на надання платних послуг, які виконувались працівниками на платних умовах на суму понад 38 тис. гривень.
Ревізією також виявлено, що кошти, утримані із заробітної плати працівників по проведених перерахунках за минулі роки, не перераховано до бюджету, а проведено відновлення касових видатків. Внаслідок вказаного порушення районним бюджетом недоотримано доходів у загальній сумі 6 тис. гривень.
За недотримання законодавства з фінансових питань 5 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.
Керівнику установи направлені обов'язкові вимоги щодо усунення виявлених порушень, про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи.

Прес-служба Держфінінспекціїв Тернопільській області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.