Гендерний погляд: Інтернет

30 Січ 2013 / 12:15 | 1 коментар | Переглядів: 2064

інтернет трафік

Гендерний інформаційно-аналітичний центр "КРОНА" (м. Харків)

за підтримки Фонду імені Гайнріха Бьолля (Німеччина, представництво в Україні)

оголошує конкурсний відбір

серед студентів / студенток журналістських відділень вишів України

для участі в навчальному онлайн-курсі "ГЕНДЕРНИЙ ПОГЛЯД: ІНТЕРНЕТ"

Це вже четвертий подібний курс, здійснюваний ГІАЦ "КРОНА": в межах попередніх трьох ми навчали діючих журналісток та журналістів друкованих і електронних ЗМІ з різних регіонів України. Зараз шанс побачити соціальний світ в незвичному, почасти "невидимому" ракурсі вперше отримало студентство, що тільки готується професійно зайнятися журналістикою.

В рамках онлайн-курсу ми говоритимемо про гендерну нерівність, про те, як суспільство "конструює" наше внутрішнє "Я" залежно від того, народжені ми жінкою або чоловіком, до яких індивідуальних "траєкторій" і глобальних наслідків це приводить і яка роль сучасних медіа в цих процесах.

Як показує досвід, мало хто з початківців онлайн-навчання здогадується, що своєю безпосередньою професійною діяльністю явно або приховано сприяє гендерній дискримінації й нерівності в суспільстві. Отримані в рамках онлайн-курсу знання здатні виявити таке пособництво, кардинально розширивши, усучаснивши традиційні рамки журналістської роботи, що стане вже Вашою особистою перевагою на ринку професійної журналістики.

Навчання триватиме впродовж лютого-березня 2013 року і розкриватиме такі теми:

1. Гендер і нерівність у суспільстві.

2. Сила гендерних стереотипів.

3. Гендер у коротких штанцях / спідничках.

4. Гендерний секрет освіти.

5. Сексизм у ЗМІ.

Участь в онлайн-курсі є безкоштовною.

Заняття (знайомство з ілюстрованими авторськими навчальними текстами, робота зі спеціально підібраними відео- і аудіо-файлами, виконання творчих завдань) відбуваються на спеціальному сайті дистанційної освіти і вимагають мінімум витрат Вашого часу - не більше 3-4 годин щотижня у зручному особисто обраному графіку.

Під час навчання можна буде отримати консультацію тьюторської команди проекту - це кандидат(к)и наук і практикуючі гендерні дослідники, що мають великий досвід очної і дистанційної гендерної освіти. Спілкування передбачатиме активне використання технології Skype, тож всі слухачі та слухачки курсу повинні бути зареєстровані в цій програмі та мати відповідне технічне обладнання (гарнітуру).

Усі, хто засвоять навчальний матеріал та виконають обов'язкові творчі завдання, отримають поштою сертифікат про успішне закінчення дистанційного онлайн-курсу, а також безкоштовну допоміжну літературу від ГІАЦ "КРОНА".

Якщо Ви бажаєте взяти участь у конкурсному відборі, до 08 лютого (строго) заповніть нашу онлайн-анкету, перейшовши за адресою http://urla.ru/10000b06і чекайте результатів відбору.

Будемо раді передати Вам наші знання та досвід!

Контакти: Володимир Карпов, технічна підтримка дистанційного онлайн-курсу "Гендерний погляд: Інтернет" ГІАЦ "КРОНА"

E-mail: edu.krona@bigmir.net

Skype: vladimir.tasso

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.