Конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста управління культури і мистецтв

31 Січ 2013 / 08:32 | 3 коментарі | Переглядів: 3975

вакансія

Тернопільська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста управління культури і мистецтв:

Вимоги до претендентів на посаду:

1. Громадянство України.
2. Вільне володіння державною мовою.
3. Повна вища освіта (гуманітарна, економічна).
4. Стаж роботи не менше 3-х років.
5. Навички роботи на комп'ютері.

Згідно з чинним порядком заміщення вакантних посад, до участі у конкурсі допускаються громадяни України, які вільно володіють українською мовою. Конкурсанти складають у письмовій формі іспити на знання Конституції України, законів України “Про службу в органах місцевого самоврядування”, "Про місцеве самоврядування в Україні", “Про засади запобігання та протидії корупції”, а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень відповідного структурного підрозділу.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають у відділ кадрового забезпечення міської ради заяву на ім'я міського голови, особову картку, автобіографію, копії паспорта та військового квитка, документів про освіту, декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2012 рік, медичну довідку про стан здоров'я за формою 133-О.

Термін подання документів протягом одного місяця з дня опублікування оголошення.

Довідки за телефоном 52-39-74 (відділ кадрового забезпечення)

В.о. міського голови,
заступник міського голови - керуючий справами О.І.Степанюк

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.