До бюджету сплачено 360 мільйонів гривень

15 Кві 2014 / 15:16 | Переглядів: 1073

гроші1

За перший квартал цього року платниками податків Тернополя та Тернопільського району до Зведеного бюджету сплачено 360 мільйонів гривень податків. До Державного бюджету надійшло 230, 5 млн. грн, а місцева скарбниця поповнилась на 129, 5 млн. грн.
В структурі надходжень лідером є податок на додану вартість - 141 млн. грн, це на 14, 5 млн. грн більше від минулорічного показника за січень-березень. Друге місце посідає податок на доходи фізичних осіб - 95, 4 млн. грн.
З року в рік малий бізнес все більше обирає спрощену систему оподаткування доходів та ведення обліку і збільшує плату єдиного податку. Цього року фізичними і юридичними особами вже сплачено 15, 5млн. грн.
Позитивна динаміка в результатах адміністрування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування - самозайнятими особами та роботодавцями сплачено майже 300 млн. грн.
За словами начальника Тернопільської об'єднаної ДПІ ГУ Міндоходів у Тернопільській області Петра Якимчука, завданням номер один є стабілізація надходження платежів до бюджету. Та через забезпечення своєчасної та стабільної сплати задекларованих податкових зобов'язань - ліквідація податкових ям, фіктивного податкового кредиту, без тиску на добросовісних платників. "Для покращення взаємовідносин з бізнесом зроблено вагомі кроки - запроваджено мораторій на перевірки малого та середнього бізнесу, надано безкоштовне програмне забезпечення щодо подання звітності в електронному вигляді, створено комфортні умови обслуговування в Центрі обслуговування платників, забезпечено відкритий діалог через проведення "круглих столів", семінарів, телефонних "гарячих ліній", цілодобового сервісу "Пульс"", - зазначає Петро Миколайович.
Інформаційно-комунікаційний відділ Тернопільської об'єднаної ДПІГУ Міндоходів у Тернопільській області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.