9 березня у Тернополі відзначать 200-річчя від Дня народження Тараса Шевченка

02 Бер 2014 / 20:36 | Переглядів: 1934

Тарас Шевченко

9 березня 2014р. у м. Тернополі відбудеться святкування 200-річчя з Дня Народження Тараса Григоровича Шевченка. Цього року тернопільські пластуни організовують святкове дійство для громади всього міста.

Розпочнеться захід з інтелектуального змагання "Що?Де?Коли?", участь в якому братимуть пластуни з Тернополя. Проходитиме гра у народному домі "Перемога".

Опісля пластуни підтримають міжнародну акцію вшанування пам'яті "Заповіт", що відбуватиметься на Театральному майдані.

Потім, у "Перемозі" відбудеться презентація книги видавництва "Старий Лев" "Дитячий Кобзар".

Виставку малюнків та мистецьких робіт дітей та молоді Тернополя жителі міста матимуть змогу побачити у приміщенні Народного дому "Перемога". Там також проходитиме акція "Намалюймо спільну картину".

Театральне дійство розпочнеться з благословення священика та вшанування пам'яті "Небесної сотні". Далі гостей свята чекає насичена творча програма, що включає в себе: декламування віршів Шевченка, інсценізації, пісні ансамблю

"Великодні зернятка" і хореографічні постановки.

Завершуватиметься дійство виставою з репертуару Драматичного театру

ім. Тараса Шевченка.

Тарас Шевченко - видатний український поет, прозаїк, драматург, художник, політичний і громадський діяч. Він був людиною універсальних обдарувань та інтересів. Все його життя і творчість були присвячені українському народу.

***

Фотоматеріали за посиланням: http://www.ex.ua/76410142

Повна програма заходу (Також буде присутня у прес-пакеті): http://www.ex.ua/76426720

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.