У Тернополі відкриють виставку «Намалюймо Шевченкове слово»

11 Бер 2014 / 11:04 | Переглядів: 2455

Тарас Шевченко

У секторі мистецтв Тернопільської обласної бібліотеки для молоді 12 березня 2014 року о 1530 відбудеться відкриття виставки творів образотворчого мистецтва "Намалюймо Шевченкове слово", організована за результатами мистецького конкурсу серед молоді Тернопільщини.
Метою виставки є: удосконалення художньо-естетичного виховання молоді засобами образотворчого мистецтва, розвиток і підтримка обдарованої молоді, популяризація творчої спадщини Великого Кобзаря.
На виставці представлено 40 робіт різної техніки виконання: акварель, гуаш, графіка, лінорит, рисунок, витинанка. Кожна робота індивідуальна, у кожній свої власні почуття, своє бачення Шевченка та його творчості.
Під час відкриття виставки відбудеться нагородження переможців конкурсу.
Виставка творів образотворчого мистецтва "Намалюймо Шевченкове слово" буде діяти впродовж березня у секторі мистецтв Тернопільської обласної бібліотеки для молоді.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.