Тернопільських хлопців і дівчат кличуть на спортивно-патріотичну гру «ГУРБИ-АНТОНІВЦІ»

24 Бер 2014 / 14:40 | Переглядів: 2020

гурби антонівці

1-4 травня на межі Тернопільської та Рівненської областей відбудеться масштабна всеукраїнська спортивно-патріотична теренова гра "Гурби-Антонівці". Гра, в якій щороку змагаються 300 хлопців і дівчат зі всієї України. Цього разу вона стає особливою, адже тепер це вишкіл Самооборони Майдану, в якому можуть взяти участь усі охочі, що пройдуть відбір. Організатор - ГО "Молодіжний Націоналістичний Конгрес".

Представники Тернопільської області багато років поспіль були однією із основних сил на грі і багаторазово здобували перемогу. Цього року організатори теж очікують, що саме з Тернопільщини прибуде велика частина сміливих та активних хлопців і дівчат.

Організатори запрошують на захід молодь, яка прагне виховати в собі якості, що дозволять вершити Революцію та виборювати власне майбутнє, адже ''Гурби-Антонівці'' - це патріотичний захід, спосіб загартувати себе.

1-4 травня на місці найбільшого бою НКВС та УПА, що відбувся у лісовому масиві на межі Тернопільської та Рівненської областей, дві команди пліч-о-пліч змагатимуться за першість. На 25 кв.км. лісів та боліт розгортатимуться найнеочікуваніші сценарії: нічні маневри та пошуки "штабу" супротивника, сутички з командою досвідчених диверсантів, шанс сказати своїм слабкостям впевнене "ні" та пройти фізичну і моральну підготовку. Зробити все для перемоги - над собою і над супротивником.

"Молодіжний Націоналістичний Конгрес" уже оголосив відбір 300 учасників гри.

Правила гри та умови участі на сайті Gurby.org.ua

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.