Олексій Кайда: "Шевченко - символ нескореності!

09 Бер 2014 / 20:22 | Переглядів: 1994

Кайда виступ віче

Під час віче, яке відбулося 9 березня на Театральному майдані з нагоди 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка, народний депутат Олексій Кайда наголосив на тому, що Кобзар є для нас символом незламності та нескореності.

"Він не тільки палко любив Україну, він настільки ж палко діяв, змагався за неї, доносячи слово правди до кожного українця. Він вказував той шлях, яким повинне іти українське суспільство, аби нарешті стати справді вільними, справді незалежними та гордими. Шевченка треба читати, Шевченком треба пройнятися і перейняти той дух, який він передає нам через своє Слово. З гордо піднятою головою, з душею, наповненою Шевченком, ми повинні і далі боротися за Україну, як боролися наші Герої на барикадах, наповнюючи нашу державу українським змістом. Адже саме цього прагнув великий Кобзар", - наголосив Олексій Кайда.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.