Пробне ЗНО-2015

03 Лис 2014 / 15:17 | Переглядів: 4727

зно 2015

Інформація

управління освіти і науки Тернопільської міської ради

з питань пробного ЗНО-2015

1. Реєстрація учасників здійснюється тільки через мережу Інтернет з 01 листопада по 15 грудня 2014 року (включно)!

2. Бажаючим проходити пробне тестування у м. Тернополі необхідно зареєструватись на сайті Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти (www.test.if.ua).

3. Заява для участі у пробному ЗНО видруковується після заповнення відповідної форми, у якій вказується перелік обраних предметів, мови тестування, час початку тестування, коди реєстрації та території тестування.

4. Квитанція на оплату, в якій вказана вартість тестування (89 грн. без урахування банківського збору), видруковується разом із заявою на ПРОБНЕ ЗНО-2015.

5. Квитанція на оплату не є квитанцією про оплату, яку слід отримати в банку.

6. Квитанція про оплату вважається:

-підтвердженням факту реєстрації на ПРОБНЕ ЗНО-2015;

-підтвердженням ознайомлення та згоди учасника з умовами проходження пробного тестування.

7. У разі неучасті особи у ПРОБНОМУ ЗНО сплачені кошти не повертаються, але за особою залишається право отримати примірник тестового зошита і правильні відповіді до тестових завдань у триденний термін за адресою, вказаною у запрошенні (реєстраційній картці).

8. Запрошення (реєстраційна картка) роздруковується самостійно з інформаційної сторінки "Особистий кабінет учасника ПРОБНОГО ЗНО" на сайті Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти (www.test.if.ua) після 03 березня 2015 року.

У ньому вказується інформація про пункт(-и) пробного тестування м. Тернополя, у якому (-их) учасник буде проходити ПРО-ЗНО-2015.

9. Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти залишає за собою право змінити територію проходження ПРОБНОГО ЗНО, якщо на обраній Замовником території загалом буде замовлено менше 20 тестувань, узгодивши попередньо таку зміну із Замовником.

10. ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Кожен зареєстрований може взяти участь у тестуваннях з таких предметів за власним вибором:
-21 березня 2015 року (субота) -
українська мова і література(базовий або поглиблений рівень);
-28 березня 2015 року (субота) - англійська, німецька, французька, іспанська мови, біологія, географія, історія України, математика (базовий або поглиблений рівень), російська мова, фізика, хімія.
Учасник ПРОБНОГО ЗНО зможе пройти очно лише 1 тестування 21.03.2015 та 1 тестування 28.03.2015!!!

11.Учасники пробного тестування повинні:
прибути до пункту пробного тестування за 30 хвилин до його початку, маючи з собою:

-квитанцію про сплату вартості послуг з проведення пробного тестування;

-реєстраційну картку;

-паспорт або свідоцтво про народження (для осіб, яким не виповнилося 16 років).

(Контактні телефони

У Івано-Франківському регіональному центрі оцінювання якості освіти

(0342)-75-09-75 (багатоканальний номер гарячої лінії), за яким можна отримати додаткову інформацію про зовнішнє незалежне оцінювання.

Контактні телефони у м.Тернополі:

43-57-85 (вул. М. Кривоноса, 7а, Тернопільський обласний комунальний інститут післядипломної педагогічної освіти, Шайнюк Юрій Чеславович),

40-09-94 (бульвар Шевченка,1, Тернопільський комунальний методичний центр науково-освітніх інновацій та моніторингу, Трофимчук Андрій Васильович).

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.