Воїни-афганці Тернопільщини гордяться військовослужбовцями Збройних Сил України, які зараз у Криму

04 Бер 2014 / 20:34 | Переглядів: 2178

Корвет Тернопіль прапор

Тернопільські воїни-афганці звернулися до усіх військовослужбовців Збройних Сил України, які перебувають на території Криму.

“Ми, учасники бойових дій в Афганістані, склоняємо голови перед вашою мужністю, високою витримкою, бойовим духом, вірністю військовій присязі народу України, захоплюються вашою стійкістю, гордимося і підтримуємо за те, що ви гідно виконуєте свій військовий обов'язок. Ми впевнені у тому, що Україна збереже свою територію і що тільки народ України і Збройні Сили зможуть захистити незалежність. Навіть перебуваючи у складних умовах, коли ваші військові частини перебувають в оточені російських військ, провокаторів, постійного психологічного тиску, які намагаються створирти ситуацію з метою застосування зброї, у настроях генералів, адміралів, офіцерів, сержантів і солдат залишається високий бойовий дух. Спасибі Вам за це”.

Василь Лабай

Західний регіональний медіа-центр Міністерства оборони України

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.