Здобутки тернопільських освітян відзначили на столичній міжнародній виставці

27 Жов 2017 / 21:50 | Переглядів: 4155

Здобутки тернопільських освітян відзначили на столичній міжнародній виставці

Колектив Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної професійної освіти успішно представив у Києві освітянську галузь краю на міжнародній виставці "Інноватика в сучасній освіті".
Якісну, кваліфіковану та професійну роботу керівників органів управління освітою, методичних служб, установ і закладів освіти, педагогічних колективів, ТОКІППО та управління освіти і науки облдержадміністрації відзначено 2 дипломами, 3 сертифікатами та срібною медаллю.

Від ТОКІППО на виставці освіту Тернопільщини представляли Ігор Вітенко, заступник директора з науково-методичної роботи та міжнародного співробітництва, Володимир Мисик, заступник директора з науково-педагогічної та виховної роботи, Лілія Криховець-Хом'як та Іван Янюк, методисти інституту. Участь у цьому заході брала вчителька початкових класів ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 м. Зборова Любов Чарторинська.

Джерело -http://www.oda.te.gov.ua/main/ua/news/detail/145426.htm

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.