Випускгники 28 тернопільської школи запустили в небо паперових птахів

26 Тра 2018 / 15:52 | Переглядів: 15919

ипускгники 28 тернопільської школи запустили в небо паперових птахів

Тернопільська школа №28 майже з часу свого заснування виділялася з-поміж інших яскравим, життєрадісним і якимось людяним святкуванням як першого, так і останнього дзвоника. Започаткував такі дійства тодішній заступник директора з навчально-виховної роботи, а нині відомий громадський діяч і депутат Тернопільської міської ради Андрій Газилишин. Його справу продовжили наступники. Але справжній розвиток закладу відбувся з приходом до його керівництва в 2013 році молодого і креативного директора, педагога-новатора Лілії Вавринів.

Цьогоріч понад 40 учнів, які здобували освіту і виховувались у демократичних освітянських умовах, проводжали в доросле життя шкільною родиною. У цьому навчальному закладі на першому місці завжди і в усьому стоїть дитина, тому напередодні завершення навчального року тут відбулося свято "День учня". А у проводах навчального року кожен із середніх та молодших класів проявив колективні творчі та імпровізаційні здібності. Святкову лінійку до останнього дзвоника у 28 школі повністю приурочили випускникам. Дійство відбулося у мистецько-розважальній формі і створили його для випускників та всіх гостей дійства учні старших класів.

- Наші випускники - дуже хороші діти. З ними було весело і надзвичайно цікаво. І в навчанні, і в різних заходах вони були дуже активними та креативними і разом з тим добрими та порядними й легкими на будь-які ідеї та пропозиції. Вони встигали і готуватися до ЗНО, і справно відвідували уроки, і брали участь у різних проектах. Вважаю, що за такими учнями майбутнє не лише нашої школи, а й держави. Я більш ніж упевнена, що вони знайдуть своє місце вже у дорослому житті. Щиро їм зичу успіхів у цьому! - зазначила Лілія Вавринів.

Самі ж випускники подарували присутнім прощальний танець і символічно запустили в небо паперових птахів.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.