У Тернополі відбудеться батл з англійської мови між школами міста

18 Кві 2018 / 23:38 | Переглядів: 2177

Спілкуємося англійською

У суботу, 21 квітня, за ініціативи студії вивчення англійської мови "LalaEnglish" та за підтримкиУправління освіти і науки Тернопільської міської ради (керівник - Ольга Позиляк) і міських депутатів Андрія Газилишина та Михайла Ібрагімова відбудеться батл занглійської мови між школами міста.
Студії LalaEnglish прагнуть зростити нове англомовне покоління, де на зміну комплексів тастереотипів приходить вміння реагувати мовою на мову. Ми хочемо навчити дітей легко та швидкооперувати мовою, почувати себе комфортно та цілісно в англомовному середовищі, володіючинавіть невеликою кількістю словникового запасу.
Діти люблять гратися, і наша методика це враховує. Тому ми працюємо, використовуючи
нестандартні підходи і форми навчання: ігри, воркшопи, клуби, табори повного дня, баттли.
У квітні бренд відзначив 5 років з дня створення першої студії. Саме на честь цієї дати ми вирішилистворити свято для школярів Тернополя. Запрошено половину шкіл міста, зареєструвались команди 9шкіл, а це 140 учасників! Мета заходу - вселити дітям впевненість в своїх силах, збудити бажання
вивчати англійську мову, подарувати масу позитивних емоцій, відчуття драйву та інтелектуальногозадоволення.
Усі діти отримають подарунки від студії "Lala English" та партнерів заходу: ПАТ "Тера" таБлагодійного Фонду "Єднання поколінь".Баттл відбудеться у актовій залі школи №28, початок об 11 годині.
Запрошуємо усіх бажаючих прийти і підтримати команди!

Людмила КАЗЬМІРУК,

директор студії"Lala English"

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.