Екологічний день у Тернопільській ЗОШ №28

15 Тра 2018 / 12:44 | Переглядів: 5781

Екологічний день у Тернопільській ЗОШ №28

10 травня учні та вчителі Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів 28 підтримали ініціативу небайдужої громадськості щодо збереження екології нашого навколишнього середовища. Знаючи те, що Тернопіль свого часу славився одним із найчистіших міст в Україні, до акції долучилися учні 11-А класу. Майбутні випускники одинадцятирічки стосовно цього зреалізували власний проект.

Його метою було: інформувати мешканців міста як потрібно сортувати сміття, значущість цієї проблематики, які дії зможуть покращити наявну ситуацію тощо, а також зробити контейнери-коробки і поставити їх у школі, аби учні і вчителі могли сортувати сміття відповідно до призначення кожного з контейнерів.

Усічлени колективу 11-А на чолі з його класним Керівником Наталею Яциковською провів роз'яснювальну роботу серед мешканців багатоповерхівок , в яких вони проживають. Долучилися до екологічно просвітницької справи й ті з одинадцятикласників, які мешкають у сусідніх з Тернополем селах. Вони теж провели відповідну роботу з сусідами у своїх вулицях.

Хлопці з 11-А в домашніх умовах, а саме в гаражі одного з однокласників, змайстрували чотири контейнери. Перший із них призначили для використаних пластикових пляшок, другий - для макулатури, третій - для кришечок, а четвертий - для батарейок. Однокласниці допомогли хлопцям розфарбувати контейнери.

Екологічний день у Тернопільській ЗОШ №28 2

У школі вони зробити інструктаж серед учнів, як потрібно розподіляти сміття. Відповідно до кожної поставленої мети були поділені команди-групи, які взяли на себе завдання збирати певний вид відходів.

Як зазначивв учасник проекту Василь Козак, усі, хто долучився до акції, мали можливість проявити свої в цьому креативні зання, ініціативу та вміння: "Особисто для мене виготовлення дерев'яних самобороних контейнерів, які були спрямовані саме на актуальну нині екологічну потребу, було дуже цікавим інавіть захоплюючим.... Думаю, що й моїм товаришам, з якими ми разом злагодили ці ящики, — Юрію і Ярославу теж це припало до вподоби. Бо робили ми їх абсолютно без ніякого примусу, винятково за власним бажанням. Може й цьому сприяло ще й те, що вже через місяців зо два уже доросле життя скерує кожного нас різними вищими навчальними закладами, а то йжиттєвими дорогами", — наголосив Василь.

Тож, 28 школа, на чолі з енергійним керівником Лілією Вавринів уже вкотре демонструє свою активність і прагнення зробити щось краще. Навчальний заклад щоразу оновлюється,а його учительський та учнівські колективи наповнюються новими прогресивними ідеями, які разом і реалізують.

Ярослав ЛІВІНСЬКИЙ.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.