Венеціанська комісія має одне питання до закону про освіту

13 Жов 2017 / 18:07 | Переглядів: 2047

венеціанська комісія

На цей час Венеціанська комісія пропонує лише одну правку до українського закону про освіту. Про це сказав член української делегації у ПАРЄБорислав Березау коментарі одному з телеканалів.

"Раніше, ніж на початку січня, не з'явиться рішення від Венеціанської комісії. Зараз у неї є питання лише до одного пункту - продовжити перехідний період від 3 до 7 років. Більше поки питань до України нема. Це можна вирішити однією правкою", - сказав нардеп.

За його словами, Угорщина, яка найактивніше засуджує український освітній закон, має з Брюсселем великі проблеми через свій закон про вищу освіту.

"Це важіль кризи в Угорщині. Тому Орбан, щоб мобілізувати електорат - у нього у квітні будуть вибори, намагається показати себе захисником угорців по всьому світі. Це не має ніякого відношення до України", - наголосив Береза.


Джерело -https://gazeta.ua/articles/politics/_venecianska-komisiya-maye-odne-pitannya-do-zakonu-pro-osvitu/797752

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.