Учні 28 школи з Тернополя тиждень мали змогу навчатися в Польщі. Школярі разом з вчителькою англійськоїмови Олександрою Журавльовою спільно написали проект, якийсеред 307 заявок увійшов до 50 найкращих. Проект "Facebook me" дозволив учням подолати мовний бар'єр та познайомитися з культурою Польщі.
Олександра Василівна каже, що проект написали ще весною, а влітку дізналися, що він увійшов у 50 виграшних проектів, які профінансуються.
На реалізацію 50 проектів виділили 3 млн. 800 тис. злотих.
—20 школярів 10-11 класів поїхали на навчання в Польщу. Вони були дуже задоволені, що їм випала така можливість. У Польщі нас зустріли дуже гостинно,— сказалаОлександра Журавльова.— Упродовж семи днів ми багато чому навчилися, обмінялися досвідом, дізналися більше про культуру. Учні змогли відчути, як проходить навчальний в іншій країні.
Вчителька зазначає, що у перший день проекту говорили про переваги та недоліки соціальних мереж. А другого дня з'ясовували чи можнависловлювати емоції та почуття за допомогою смайликів.
Проект Facebook me. День 3.Спільна служба в церкві. Візит до школи і підготовка до оксфордських дебатів. Дощ і поїздка в Краків. Парасольки-подарунки. Мультимедійна виставка Вінсента Ван Гога.
Проект Facebook me! День 4.Соляні копальні в Бохні. Заняття "Як подолати стрес". Робота в групах над створенням рекламного буклету проекту та голосування за найцікавіший буклет.
Проект Facebook me! День 5.Заняття у школі "Цифрова залежність та безпека". Робота в групах. Граємо "Кахут". Створення щоденника проекту. Перевірка з Варшави. Підготовка до оксфордських дебатів.
Проект Facebook me! День 6.Оксфордські дебати і переконливий виступ Ярослава Лівінського. Ділимось хлібом та інформацією. Екскурсія в соляні копальні Велічка. Ліпимо вареники. Презентація України та наших традицій.
Проект Facebook me! День 7.Екскурсія в соляну градирню, місце щоб дихати солоним повітрям та оздоровлюватись. І сумне прощання.
Учасниця проекту, учениця 28 школи Катерина Лотоцька говорить:
"Даний проект дав мені можливість подолати мовний бар'єр. Я познайомилася з уч нями польської школи, порівняла навчальний процес. Такий тиждень нвчання у Польщі я не забуду".
Тетяна ШИЛО.
Теги → Олександра Журавльова освіта Тернопіль укрнет Ярослав Лівінський