У Тернополі за допомогою громади планують відкрити студію робототехніки

01 Лис 2018 / 20:16 | Переглядів: 45954

У Тернополі за  допомогою громади планують відкрити студію робототехніки

Підходить до завершення голосування за Громадський бюджет Тернополя. Одним із найцікавіших серед представлених на розсуд жителів нашого обласного центру проектів є створення при Тернопільльській міській станції юних техніків "Студії робототехніки".

Проект ДОДАНИЙ

27.09.2018 НОМЕР23 ОСВІТА

Проект передбачає комплексне навчання підростаючого покоління 6-21 років основам робототехніки.

АВТОР ПРОЕКТУ ОЛЬГА КОВЕРСЬКА

БЮДЖЕТ

296 100 ГРН

РОЗРАХУНОК БЮДЖЕТУ

РАЙОН

Центр

АДРЕСА

Київська вулиця, 3б, Тернопіль

ОПИС

Опис проекту

Проект передбачає комплексне навчання підростаючого покоління 6-21 років основам робототехніки. Молодші школярі опановуватимуть ази технічного моделювання, конструювання і програмування з допомогою наборів LEGO*Wedo* 2.0. діти середнього і старшого шкільного віку вивчатимуть електроніку, схемотехніку з допомогою платформи Arduino і LEGO*Mindstorms*Education EV3, 3D-моделювання. Молодь 17-21 років проектуватиме і реалізовуватиме власні розробки роботів.

У Тернополі за  допомогою громади планують відкрити студію робототехніки 2

Обґрунтування бенефіціарів проекту

Проект розрахований для учнів шкіл і молоді м. Тернополя

Проблема

Уже ні в кого не виникає сумнівів щодо ролі технологічних інновацій у нашому житті. Сучасне покоління дітей з раннього віку з технологіями на "ти" і часто розбираються в них краще за батьків. Їх оточують речі, які ще 10-20 років тому здавалися швидше фантастичними - смартфони. Віртуальна реальність, штучний інтелект. Світ став складнішим, і тепер для успішної самореалізації необхідно володіти великим набором навичок, особливо в сферах науки, технологій, інженерному мистецтві і математиці. Робототехніка - порівняно нова галузь, що дозволяє залучити до інженерної творчості дітей, починаючи з молодшого шкільного віку; дає можливість виявити й розвивати знання і вміння учнів в таких напрямках, як електроніка, механіка, 2D- і 3D - моделювання, конструювання, програмування, розробка штучного інтелекту. Крім того, таке навчання дозволить істотно поліпшити знання учнів з математики, фізики, інформатики.

Мета проекту

Мета проекту полягає у залученні молоді до:
• Досліджень у галузі робототехніки;
• Обміну технічною інформацією і початковими інженерними знаннями;
• Розвитку нових науково-технічних ідей;
• 2D- і 3D - моделювання;
• Об'єктно-орієнтованого та графічного програмування, підвищення мотивації до навчання програмуванню;
• Розвиток творчої уяви;
• Застосування здобутих знань у самостійній конструкторській і винахідницькій діяльності;
• Участі у регіональних, Всеукраїнських та Міжнародних чемпіонатах та фестивалях з робототехніки.

1У Тернополі за  допомогою громади планують відкрити студію робототехніки 3

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Чому виникла ідея реалізувати "Студію робототехніки" саме на базі позашкільного навчального закладу "Станція юних техніків"? По-перше, його стіни щороку відвідують сотні допитливих і талановитих дітей міста Тернополя. По-друге, заняття безкоштовні, тому це дозволить дітям усіх верств населення мати рівний доступ до навчання. По-третє, в даному закладі є всі умови для проведення відповідних занять. І по-четверте, тут працюють педагоги, що мають відповідні знання і досвід навчання робототехніці, електроніці, моделювання/конструювання та програмування.
На даний час на станції вже кілька років успішно працює гурток "Robokids", де займаються молодші школярі. Цього року був відкритий новий напрям - "Arduino Hub" - для дітей середнього і старшого шкільного віку. За браком необхідного устаткування, у навчальному процесі поки що може бути задіяно лише кілька десятків дітей, а кількість бажаючих навчатися невпинно зростає!

План заходів з реалізації проекту

Закупівля необхідного матеріального забезпечення для навчання дітей і молоді робототехніки на базі Комунального закладу Тернопільської міської ради " Станція юних техніків".

У Тернополі за  допомогою громади планують відкрити студію робототехніки 4Джерело -https://pb.rada.te.ua/projects/23?fbclid=IwAR13ZOp1MNVRog-EQc_dlnO7CWN_R91JpfZ2V36oh3Qd6OEWTMGmEh7rCuI

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.