Тернопільська загальноосвітня школа №18 готується до нового навчального року

18 Сер 2017 / 17:58 | Переглядів: 3811

ТЗОШ 18 Заброцький

До 1 вересня залишився ще майже два тижні, проте школа №18 вже давно напоготові до нового навчального року. Адміністрація школи та вчителі роблять усе, щоб учням було комфортно та цікаво навчатися у школі.

Для цього, за словами директора школи Руслана Заброцького, було зроблено усе можливе: "Закупили 4 новітніх телевізори, 2 сучасних дошки та один проектор. Також цього року оновили стіни та опалювальну систему школи. У новому навчальному році до школи прийдуть понад 100 нових учнів. Для першокласників сформовано 3 класи. Два із яких будуть вчитись за звичайною програмою,а ще один за новою програмою "Інтелект України".

Ця програма дозволить учнями вивчати такі нові предмети, як: "Еврика", "Навчаймось разом" і т.д.. Це буде зовсім інша методика та вивчення предметів інваріантної частини. Для середньої та старшої школи в навчальному закладі будуть організовані виховні заходи на національно-патріотичні,родинно-побутові,екологічні та соціальні теми. Зокрема буде зроблено багато нововведень для того, щоб підростаюче покоління проводило у школі своє дозвілля.

Катерина МОСІЙЧУК.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.