У Тернопільській ЗОШ №18 триває тижневик «Безпека на дорозі - запорука життя»

20 Вер 2017 / 09:04 | Переглядів: 2663

 Тернопільській ЗОШ 18 школі триває тижневик «Безпека на дорозі - запорука життя» 1

У рамках цієї акції відбулася низка корисних та цікавих заходів, метою яких була профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил безпечної поведінки.

Руслан Заброцький

За словами директора школи Руслана Заброцького, життя - це найдорожчий скарб: "У юні роки не всі вміють ним дорожити і берегти. Воно здається безкінечним, та насправді це не так. Мить і яскраві фарби радості змінюються на сумні відтінки біди і щоб цього не сталося, потрібні чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації".

У рамках цього дійства всі учасники навчально-виховного процесу мали можливість пригадати та поширити свої знання з правил дорожнього руху, поглибити уявлення про світлофор, проїжджу частину та дорожні знаки, на практиці закріпити отримані знання у дидактичних іграх та вправах, отримати радість спілкування, граючи в сюжетно-рольові та дидактичні ігри "Прогулянка по місту", "Дорога знань", "Світлофор-помагайчик", "Твій друг - безпечний рух" з використанням відео інструктажів, навчальних фільмів. В шкільній бібліотеці діяла виставка літератури " Безпечна дорога".
"За участі представників поліції, в цікавій формі, подорожуючи станціями, учні молодших класів змогли повторити основні правила безпечної поведінки на дорозі. Фізкультурна розвага "В гостях у Світлофора Моргайлика" закріпила знання вихованців про роль світлофора та значення його кольорових сигналів, продовжила формувати усвідомлення важливості дотримання правил дорожнього руху в іграх "Світлофор", "Стоп", "Червоний, жовтий, зелений". Девізом захоплюючої подорожі було гасло "Дисципліна на дорогах - запорука безпеки".

 Тернопільській ЗОШ 18 школі триває тижневик

Для учнів середнього шкільного віку за участі інструктора молодіжного осередка всеукраїнської ради реанімації та екстреної медичної допомоги Гука Романа були організовані практичні навчання з надання екстренної медичної допомоги, а старшокласники взяли участь у фотоквесті.

 Тернопільській ЗОШ 18 школі триває тижневик

Проведення Тижня показало, що учні в достатній мірі знають Правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов'язаної з дорожнім рухом", - поінформував пан Заброцький..

Представники поліції лейтенант Ігор Івасів та інспектор із зв'язків з громадськістю Олександра М'ялковська нагородили кращих учнів грамотами та призами і закликали школярів ніколи не порушувати Правил дорожнього руху, тому що поведінка на дорогах - показник культури людини і побажали всім безпечних доріг.
Директор навчального закладу сподівається, що діти усвідомили необхідність бути уважними і дисциплінованими на дорозі, дотримуватися правил дорожнього руху. Адже від цього залежить їх життя і здоров`я.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.