Інновації у національно-патріотичному вихованні учнів у Тернопільській ЗОШ №18

23 Лис 2017 / 03:42 | Переглядів: 5020

Інновації у національно-патріотичному вихованні учнів у Тернопільській ЗОШ №18

У ТЗОШ І-ІІІ ступенів №18 відбувся обласний семінар голів методичних об`єднань класних керівників. Метою заходу було ознайомити педагогів із шляхами реалізації Концепції національно-патріотичного виховання.

Директор школи Заброцький Р.П. наголосив, що національно-патріотичне виховання є складовою загального виховного процесу молодого покоління, важливим компонентом готовності до виконаннягромадянських і конституційних обов'язків, успадкування духовних надбань українського народу, досягнення високої культури взаємин, формування особистісних рис громадянина Української держави.

Революція Гідності залишила глибокий слід у нашій історії. Тому саме вшануванню героїв Майдану був присвячений реквієм "Небесна сотня - то в серцях вогонь!", яким розпочався семінар. Заступник міського голови Бицюра Л.О. сказав , що важливо пам'ятати про патріотизм і мужність громадян, які в лютому 2014 року боролися, щоб з захистити демократичні цінності, права і свободи людей, національні інтереси України та її європейський вибір. Бицюра Л.О. зауважив, що експонати музею Революції Гідності та Свободи не тільки нагадують про минулі події, а й виховують патріотичну свідомість, розвивають бажання стати гідними громадянами України.

Методист Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти Сесик О.О. підкреслила, що національно-патріотичне виховання - одна з наскрізних змістових ліній навчально-виховного процесу.

Заходи , проведені педагогами та практичним психологом ТЗОШ І-ІІІ ступенів № 18,показали шляхи формування громадянської відповідальності підростаючого покоління і ще раз засвідчили, що патріотизм виховує великих, сильних людей, які, не рахуючись із ціною свого життя, здатні пожертвувати ним заради рідної землі.
Ми повинні пам'ятати і не забувати героїчні сторінки, коли проливали кров патріоти. Адже хто не знає минулого, той не вартий майбутнього.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.