Перед початком навчального року в Тернополі перевіряють школи

20 Сер 2015 / 12:31 | Переглядів: 3410

освіта 3523

УТернополіпочалася перевірка шкіл щодо готовності їх до роботи в новому навчальному році. Для цього створено спеціальну комісію із спеціалістівуправління освіти і науки тернопільської міської ради,а також представників санепідемстанціїтапожежної служби.

Увагу зосереджують на проведених ремонтних роботах у кабінетах, спортзалах у шкільних їдальнях. Чи не найважливішим під час перевірки є належний стан протипожежної безпеки.

- Кожного серпня-вересня перед новим навчальним роком відбувається так звана шкіл, садочків та позашкільних закладів освіти. Ми маємо переконатися, що заклади готові прийняти дітей на навчання. Є спеціальний перелік питань та напрямків, по яких і перевіряється заклад.Наразі вже перевірено більше половини шкіл Тернополя. Хочу сказати, що заклади повністю готові до 1 вересня, - розповіла начальник управління освіти і науки Ольга Похиляк.

Додамо, що окрім шкіл в Тернополі перевірять і дитячі садочки. Проте, офіційно перевірка розпочнеться в перші дні вересня

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.