Освітяни у Тернополі провели щорічну серпневу конференцію, де говорили про нову українську школу

29 Сер 2017 / 23:31 | Переглядів: 1884

Педконференція. Тернопіль 2017

Як повідомляє Tv-4. освітяни у Тернополі провели щорічну серпневу конференцію, яка передує початку нового навчального року. Уже менше тижня залишилося школярам та студентам до початку нового навчального року. Традиційно підсумовували попередні здобутки, говорили про плани на майбутнє, а кращих педагогів відзначили.

Про найвагоміші здобудки в освітній галузі за минулий навчальний рік, про стипендії та перемоги тернопільських школярів та педагогів і плани на майбутнє, говорили на щорічній педагогічній серпневій конференції.

- Тільки разом ми здобуваємо перемоги. Я маю на увазі учнів і вчителів на різних конкурсах, за останні роки ми справді маємо чим похвалитися, тому що вже кілька років поспіль на обласному рівні відстотків 90 з лишнім перемог - це наших вчетелів, на олімпіадах різних рівні це наші учні. Виходимо вже на міжнародний рівень. Я впевнена, що все у нас в освіті має відбуватися навкруг учня. Ми маємо створити умови відповідні, створити матеріально-технічну базу, мікроклімат. І найголовніше дати добрі знання, виховати людину, - розповідаєначальник управління освіти і науки Тернопільської міської ради Ольга Похиляк.


Якою бачать нову українську школу та що було зроблено для комфортного навчання учнів розповіли й директори Тернопільських шкіл.

- Я вважаю, що початкова ланка - сильна ланка освіти сучасної школи, а от саме починаючи від середніх до старших класів там, ми бачимо, перенавантаження дітей інформацією, неможливість дітей вибрати ті предмети, які їх цікавлять. Від того втрачається інтерес до навчання і це також за собою тягне репетиторство, витрачання часу на непотрібні справи, - говорить директор Тернопільської спеціалізованої школи І - ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов Надія Будій.

- Саме основне завдання школи - це, як кажуть, виховання, на першому місці, потім - навчання. Виховували, навчали учнів, рік навчальний закінчився, підготували школу до ремонту. Ну, що визначного такого зроблено: ряд нових кабінетів, коридори, відбулася заміна світильників на більш економічніші, - додаєдиректор загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 22 (м. Тернопіль) Олег Климчук.

Джерело -http://tv4.te.ua/osvityany-u-ternopoli-provely-shhorichnu-serpnevu-konferentsiyu-de-govoryly-pro-novu-ukrayinsku-shkolu/

Фото -http://rada.te.ua/novyny/60348.html

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.